Rakumineraal Kaltsiumfosfaat Nr.2 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1187

Kirjeldus

On üks tähtsamaid toitesoolasid raku jaoks. Tähtsaim sool kasvamiseks ja arenemiseks. Kaltsium fosfaat moodustab mineraaliühendina üle poole sinu luustiku struktuurist ja on tähtis skeletile (luustikule), hammastele ja sidekoele. Selle abil luukude ja hambad tugevnevad ja tihenevad. Rakumineraalina on see loomulikult abiks luustiku ülesehitusel ja kasvamisel, murdude paranemisel.

Väga oluline abivahend lastele, imikutele, raseduse ajal ja vanaduses.

Nad on sõbralikku tüüpi inimesed ja leiavad kergesti sõpru. Armastavad reisida, on aktiivsed nii füüsiliselt kui vaimselt. Väga tundliku natuuriga. Armastavad sporti.

Hambad ja luustik: 6x Calc phos reguleerib organismi kaltsiumi ainevahetust. Kaltsiumi puudusel on see abivahend, mis parandab ja toetab kaltsiumi imendumisprotsesse. Selle aine tuum on  hõredad nõrgad luud.

1 aine osteoporoosi korral. Rahhit, d-vitamiini vaegus, osteomüeliit, selgroo osteoporoos, vanuri küür, luude väärdumised on kõige rohkem seotud calc phosi ja calc fluoric.-ga. Enneaegne vananemine, osteogenesis imerfecta ehk ebatäiuslikult arenenud luukude. See avab meile kogu aine tuuma – luukasv on häirunud. Vaegomistamine – vere kaltsium on korras, aga inimesel on ikkagi sümptomid, mis vihjavad probleemile. Nt jalakrambid jne. Luustiku vigastused, traumad. Toetab murdunud luid, et saavutada endine täius. Luud saavad kahjustatud kiiritusravist. Vaagnaluustiku (sacro-illeac) probleemid , puusa probleemid vanaduses. Hea aine hüppeliigese taastumisel, kui see on välja väänatud.

Raske või valulik hambumine. Calc phos tabletti soovitatakse hõõruda vastu iget.  Calc flor mõjutab hamba välimist kesta, Calc phos aga sisu. Tuimus ja kipitamine koos külmatundega lõualuus.

Mentaalselt ja emotsionaalselt: haprad – reageerivad kergesti stressile. Ärrituv, torisev, frustreeritud, vihane, perfektsionist. See aine aitab kohaneda muutustega, vähendab hirmu ja ärevust, mis ebakindlusest hakkamasaamise ees on tulnud. (Lasteaia- ja koolistress.)

Rahulolematu. Calc phos ei tea, mida ta tahab, sügav rahuldamatus. Aitab üleüldist pettumust hakkamasaamise osas ületada või leevendada. Vastuolud ei tundu enam nii ületamatud.

Täiskasvanud võivad kurta ja hädalda, aga pole teed tema rahuldamiseks. Kaeblevad hädaldavad teismelised. Miski ei paku leevendust. Kapriissus. Käristavad lõhki paberi, millel kodutöö ei tule nii välja nagu vaja.

Nr. 1 aine, kui on tunne ÜLEKOORMUSEST. Taastab tervise pärast haigust. Seda ainet ei soovitata võtta pika kuurina järjest. Võib võtta pikalt kuid nädalaste pausidega.

Kroonilised probleemid külmetusest: valus kurk., nohu, angiin jne. Väsimus ja kurnatus kogu süsteemis. Krooniline Chamomilla – kõrvavalu, hambad, kõhuvalud, mandlipõletikud.

Valged plekid küüntel, higised peopesad. Ihaldab suitsuliha ja salaamit. Ihaldab sigarette- aitab sellest soovist vabaneda. Suur aine menopausis. Jalad külmad kuni põlvedeni.

Ei talu külma niisket ilma. Lumesulamise ilmas tunnevad jäikust üle kogu keha.

Annustamine: 4 tabletti suhu sulama 3-4 korda päevas toiduaegade vahel.. Kasuta 3-6 kuud.

Seedetraktiga seotud probleemide korral ja halvast vereringlusest seotud tuimuse ja külmuse korral. Toimib organismile rahustavalt, lõõgastavalt ja soojendavalt. Tähtis aine luustiku kasvamise ajal lihaskrampide leevendajana.

Calc phos on sageli kasulik aneemia puhul, samuti laste kehva kasvu ja arenemise korral. See võib parandada hammaste arengut ja aidata hambumusprobleemide osas või lagunenud hammaste korral. Seda võib kasutada samuti taastumise kiirendamiseks, kui haigusest kosumine on aeglane. Vaevused, mis on seotud Calc phosiga, kalduvad halvenema öösiti. Abiks unehäiretele, mis äratavad inimese 00-02 öösel. Rahustab südametööd, kui pulss on kiirenenud seoses palaviku või pingutusega.

Seega soovitatakse: allergiad, seedehäired, luude nõrkus, hammaste lagunemine, kehv vereringe, külmamuhud, tuimus, pisted, ärasuremine lihastes, spasmid, põletikulised mandlid, ninapolüübid, väsimus ja rammestus, koolipeavalud ja –kõhuvalud, migreen, ninaverejooks, osteoporoos, liiga kiire pulss, seksuaalprobleemid, toibumine, unehäired,  küünte närimine, külmad käed ja jalad, luumurrud,  See on ka suurepärane üldtoniseeriv vahend üldise paranemise jaoks ja koos Ferr phosiga võetuna parandab aneemiat. Kasvuvalud, lihaskrambid, sabaluu valud, ishias, seljavaegused, toetab krooniliste haiguste ravi.

 

 

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Kaltsiumfosfaat Nr.2 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga