Rakumineraal Kaltsium sulfaat Nr.12 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1199

Kirjeldus

See sool on segu kaltsiumist ja väävlist. Maa ja tuli.

Kaltsium on luudes, väävel on nahas, juustes, ja küüntes.

Calc sulph kiirendab raku ainevahetust, parandab vere hüübivust,  on vere puhastaja, lastes lahti vanad rakud ja jääkained, mistõttu sobib tihti mädaste nahaprobleemidega: akne, (Kali brom on akneaine nr 1, Calc sulph on nr 2) mädane silma ja kõrvapõletik, paistes põletikuline kurk,  mädapaisete, kõikide paisete ja haavade vastu, mis on põletikus.

Beebikõõm, kuiv ekseem eriti beebidel.

Lõhed jalgadel külma ilmaga.  Kalduvus seeninfektsioonidele nagu tinea ja ringworm. Tupepõletik kollase eritisega, mis põletab ja söövitab. Kusitist eritised, mis on paksud ja kollased. Ninast kollane paks, ärritav eritis.   Silmapõletik koos kollase ärritava mädaga.  Kõrvad: põletikus sisekõrv. Mädapunnid kõrvas, igemel. Kõhulahtisus mädamuna lõhnaga.

Jässakad ülekaalulised inimesed psoriaasiga. <kuumusest, pesemisest, põletava tundmusega ekseem.

Iga haav jätab endast armi. Mäda kooriku all. Tõmbad kooriku pealt ja siis avastad. Calc sulph sulgeb haavad ja puhastab infektsioonist. See vahend on mõeldud raskesti paranevate haavade jaoks, ja kui eritised  on kollakad, paksud ja vahel verised. Calc sulph võib peatada algava külmetushaiguse või eemale tõrjuda  algava kurguvalu.

Aitab nii krooniliste kui akuutsete reumavaeguste puhul.

Kasutatakse võõrutusravis sõltuvusainetest vabanemisel.

Kaitseb mao limaskesta happerünnakute eest. See kooslus on märkimisväärne nii munakoores kui inimese munarakus ja kasutatakse seetõttu ka lastetusprobleemidega.

MEEL: aitab vabaneda hirmust teiste inimeste arvamuse ees ja vabastab sisemisest agressioonist.

See on abivahend loidusele või tundele, et sind kiirustatakse tagant, või sunnitakse eeskirjade või diplomaatia raamidesse. Annab vaimselt jõudu kohaneda väliste piirangute ja limiteeritusega, mille järel väheneb sisemine tujukus, negatiivsus, jonn ja rahulolematus. Uni paraneb oluliselt sellise natuuriga inimesel. See sool annab raske natuuriga inimesele tagasi tema tugevuse ja võlu.

Soovitatakse: naha probleemid, akne, maksalaigud, tulitavad jalatallad, mädapaised, paised (mädased haavad ja vistrikud), igemepaised, aeglaselt paranevad haavad, otsmiku-peavalud, närvivalu, limaskestapõletik. Toimib hästi koos Kali mur ja Nat sulph.

 

 

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Kaltsium sulfaat Nr.12 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga