Rakumineraal Raudfosfaat Nr.3 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1189

Kirjeldus

Mis iganes trauma, külmetuse alguses esimene sool. Aga ka haiguse lõpetamise faasis suur abistaja, taastusravim.

Põletikud:  Kaalu selle soola kasutamist mistahes põletike algfaasis, kui nahk või limaskestad on kuumad, punakad, valulikud ja paistetanud. Põletikud kõikides kudedes va luustikus. 12 soolast parim põletike puhul, eriti kui tegu on aneemilise inimesega.

Esimene aine kurgule raskesti kirjeldatavate sümptomitega. Inimene tunneb nõrkust, raskustunnet, peavalu  ja kurgusügelust. Mis iganes kurgusümptomaatika, eriti muidugi põletikulisus, punetus, kuumustunne, ilma paha lõhnata suus. Palavik, mille põhjus on teadmata.

Ferr phos võib alandada madalat ja keskkõrget palavikku, eriti kui nahk on punane ja kuiv ning põsed õhetavad. Ta ei pruugi aga alati  palavikku alandada, kuid aktiveerib oluliselt keha vastupanuvõimet viirustele ja põletikutekitajatele. Tavaliselt kaasneb ka janu. Inimene on väsinud, nõrk ja palavikuline ja ei saa aru, mis tal täpselt viga on. Varajane kopsupõletiku staadium.

Sümptomite vaesus lastehaiguste puhul, tuulerõugetega, madalad palavikud ja gripp.

Veri:   Nr. 1 aine aneemiaga. Ka raseduse ajal, kui hemoglobiinitase jääb alla 100.

Ferr phos on  rakkude hapnikuga rikastaja, seega on see kasulik aneemiliste sümptomite korral, eriti kui need ilmnevad tugeva veritsuse tõttu.  Vajalik kui on langenud rakus raua omastamine ja ilma sümptomiteta tunneb inimene väsimust, jõuetust, energia kadu.

Põhjusteta verejooksud, ninaverejooksude aine.

Fibroidide veritsemine, emaka verejooksud, rasked vererohked päevad.

Liiga palju punavererakke. Kapillaaride haprus. kergesti tekkivad verevalumid.

Veritsevad hemorroidid. Veri uriinis ilma muu sümptomaatikata. Madal vererõhk. Vereringehäired.

Vale põsepuna, õhetus – näivad terved aga pole.

Tõstab vere hapnikusisaldust – hea aine maratonijooksjatele.

Pea on haiglaselt vererohke ja peas on lõhkuv tunne. Aitab leevendada pulseerivaid, tugevaid valusid põletikulises piirkonnas. See sool on samuti kasulik kohe operatsioonijärgselt, kui on vaja aidata peatada veritsust, või vähendada paistetust, kuumust, punetust ja valu. Suurendab lihasjõudlust ja ennetab üleväsimust või suure koormuse järgseid vaevusi. Päikesepõletuse järgse naha kuumustunde leevendaja.

Seega soovitatakse: Preparaat on tuntud ESMAABI vahendina ja soovitakse lisana kõigi vaevuste korral nii lastele kui täiskasvanutele. Respiratoorsed (hingamisteede-) probleemid, nakkusoht, veritsus, aneemia, pearinglus,  tugev menstruatsioon, lõhkuv, tukslev peavalu, palavik ja gripp, valulik kurk, põletikulisus, lihasvenitused, veretung mis iganes elundis, lihaste venitused ja nikastused, kõrge temperatuur, kiire pulss ja reumatism. Kasutada lõigete, haavade, marrastuste ajal: natuke pulbrit otse probleemsele kohale veritsuse peatamiseks. Luumurrud, äge seljavalu, oksendamine, iiveldus, kõhulahtisus, 1 astme põletus, hambavalu, nikastused, silmade väsimus, turse, mähkmehaudumine. Suured verejooksud värsketest haavadest. FP + KP  vähivalu ravim.

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Raudfosfaat Nr.3 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga