Rakumineraal Kaaliumkloriid Nr.4 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1191

Kirjeldus

Toimib rakkudevahelisele  vedelikkude liikuvusele.

Eritiste värv valge selge, puhas. Valge lima ja selle kogunemine on selle aine määramise aluseks..

Kali mur ja Ferr phos on kaks põhilist soola külmetuste jaoks.

Jooksev nina. Sinusiit, kus lima on alguses nagu munavalge. Hiljem muutub tihedamaks ja valgeks.

Kõrvad: Kõrvapõletikud kui on liiga palju vedelikku, mis surub vastu sisekõrva. Kasuta, kui kuulmine on halb peale kõrvapõletikku.

Kõrvakanali ummistus, lukustus. Kuulmislangus, kurtus. Ennetab kõrvadesse torude panekut. Ujuja kõrv. Aitab lennusõidul ennetada  ja leevendada kõrvades tekkivat ebamugavustunnet ja pinget.

Tupepõletik koos valge või läbipaistva või piimja limase eritisega.

Kali mur võiks võtta nõrkuse ja loidumuse korral haiguse süvenenud seisundite korral, kui Ferrum phos ei peatanud haiguse kulgu. See toimib vere puhastajana, kui infektsioonid põhjustavad paksu, valkjat või hallikat eritist. See on kasulik nahalöövete puhul ja samuti infektsioonide tekitatud põletike raviks. Kasuta Kali mur peale operatsiooni ilmnenud paistetuse algfaasi kestel. Kali mur on kasulik mandliinfektsioonide, pea külmetuste ja kõrvavalude korral, kui paistetus on juba tekkinud. Bronhipõletike korral, kui röga on paks ja võib põhjustada ragisemist ja puhitamist. Kali murist on kasu ka siis, kui rasvase ja rikkaliku toidukorra järel tekib seedimisega raskuseid. Keel on tavaliselt kaetud valge katuga ja väljaheited võivad olla heledamat värvi, mis viitab maksa loidumusele.

Seega soovitatakse: respiratoorsed probleemid, k.a. köhad, palavikulised külmetused, bronhiidid, mandlipõletikud, limaskestapõletikud (katarr) ja hingeldus (nohisemine), valkjas eritis, paistetund näärmed, reumatism, lapseeale omane ekseem ja seedehäired. Võib kasutada vaheldumisi Ferr Phos, eriti lapseeale omaste haiguste korral. Veremürgitus, mälu probleemid. Kõrvaldab igasugustest ravimitest tekkinud probleeme.

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Kaaliumkloriid Nr.4 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga