Rakumineraal Kaalium fosfaat Nr.5 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1192

Kirjeldus

„Iga mõte vajab Kalium phosi“

Osaleb letsitiini sünteesimisel, millel on oluline mõju ajurakkudele.

See rakumineraal on eriti mõeldud närvidega seotud olukordadega. See on kasulik ärevushäirete ja närvilisuse korral, “kulutatud” ja ärritunud närvide jaoks, või kehva mälu korral, millega sageli kaasneb ka väsimus. Kali phos parandab und, astmaatilist seisundit, peavalusid, ja seedehäireid, kui need on  tekkinud ajutisest närvipingest. Tugev antiseptik. Aitab vabaneda mädanike puhul tekkivatest mürkidest, et need ei pääseks kudesid hävitama. Organism vabaneb sellega koos väsimustundest. See koe sool on kasulik ka füüsiliste sümptomite raviks, mis on tekkinud seoses närvidega, samuti ka vöötohatise ja nahailmingute korral, mis tekitavad kihelust ja sügelustunnet. Närvivalud ja spasmid, krambid, mis ei kao Mag phos abil, saavad tihti kergendust just Kali phos tarvitamisega.

Kasutatakse koos Ferr phosiga kui on kõrgem palavik kui 38,5 ja inimene sonib, on apaatne. Ei langeta palavikku vaid kaitseb kudesid kärbumise eest, millest võib tulla mürkide levimine organismi. Penitsilliini asendaja. Mõjutab südame diastoolset rõhku. Pikendab südame puhkepausi ja tugevdab pumpamisvõimet.

Soovitatakse: närvisüsteemi probleemid, k.a. närvipinge, erutatusest või närvipingest tulenevad seedehäired või peavalud, stress, ärevushäire ja murelikkus,  depressioon, unetus, halvatus. Vaimne ja füüsiline kurnatus, vilets mälu ja kontsentratsioon, õpiraskused, päevane uimasus, madal vererõhk,  pahurus, halb hingamine ja vöötohatised, halvasti paranevad haavad.

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Kaalium fosfaat Nr.5 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga