Rakumineraal Kaalium sulfaat Nr.6 200tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1193

Kirjeldus

Aktiviseerib kehas raku ainevahetust ja osaleb hapniku transportimisel rakku. Mõjutab venoosset vereringet. Ferr phos mõjutab arteriaalset. Toime südamele eriti öösel.

Õhtu lähenedes probleemid ägenevad. Ka hapnikuvaestes kohtades on hullem (lift, kaubanduskeskus, tehas).

Kali sulph aitab naha ja limaskestadega seotud probleemide korral. Toob välja kinnisurutud naha probleemid.Põletike  lõpufaasis,  kus probleemidega kaasneb tavaliselt kollakas, kleepuv või vesine eritis, ja põletikuline nahk hakkab kestendama. Naha kestendamine ja koorumine kui üks puhastusliik on just selle soola puuduse tundemärk. Keel võib olla kaetud limase, kollaka katuga.  Kali sulph on tavaliselt kasulik kõhulahtisuse ja limase, kollaka eritisega põskkoopapõletiku algusfaasis väga sobiv.. Seedimisraskuste ja gaasidest tekitatud kõhuvalu (voolmed) või valuhoogude korral võib saada abi Kali sulph. Tavaliselt saab nende sümptomite korral kergendust jahedas, värske õhuga, ja need võimenduvad umbses, kuumas ruumis. Maksa probleemidele viitava väsimus ja vajadus külma välisõhu järgi.  Kali sulph on krampidevastane vahend, juhul kui need pole lakanud Mag phos abil, eriti kui mõned ülalkirjeldatud sümptomid klapivad.

Soovitatakse: astma, kõõm, atoopia, psoriaas, kõik naha, juuste, peanaha ja küünte probleemid, vitiliigo, tunne- midagi on korrast ära, kroonilised haigused,  katarr ehk limaskestapõletikud, kleepuvad eritised, kuumahood, külmahood, jäsemetes rändav valu, sportlasele omased lihaspinged ja  jalavalud. Võib võtta koos Silicea nr 11 õhukeste juuste (loomadel karva) ja rabedate küünte raviks.

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Kaalium sulfaat Nr.6 200tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga