Rakumineraal Natrium Sulphuricum Nr.10 200 tbl.

10.00

Kategooria: Product ID: 1197

Kirjeldus

Nat sulph  ja Nat mur mõlemad reguleerivad vee ja sapieritise teket ja jaotamist kehas. Sellel on oluline tähtsus maksa tegevusele, mille ülesandeks on taas jääkainete väljutamine.

Mõlemad soolad imevad vett. Erinevus seisneb selles, et Nat mur mõjutab rakusisest vedeliku tasakaalu ja seeläbi raku uuenemist ja pooldumist, Nat sulf aga imab liigset vett ja jääkaineid, et  transportida seda välja organismist neerude ja kusepõie kaudu.  See rakumineraal on kasulik maksale, pankreasele, soolestikule ja neerudele. Seda preparaati vajatakse kollatõve, mõrude röhatuste ja tumedate, rohekate väljaheidete ja kõhulahtisuse ajal. Tasakaalustab jämesoole tegevust, sidudes seal mürke ja liigset vedelikku. Keelekatt on tavaliselt rohekaspruun. Nat sulph on tihti kasulik kuuma ja külma hoogude korral ja on samuti abiks hommikuse haiglase tunde puhul, kui suus on mõrkjas maitse. Respiratoorses süsteemis võib see rakusool olla vajalik niiskusest tingitud astmahoogude korral. Ajuoperatsioonide järgselt võib Nat sulph ka suureks abiks olla.

Soovitatakse: veepeetus, gripp, maksa ja sapipõie probleemid koos kollasusega, sapikivid, seenhaigused, tselluliit, säärehaavandid, paistetused, alkohooliku hädad,  hepatiit, diabeet, sapisus ja iiveldus, mõru maitse suus, ja reumatism,. Ei tohi tarvitada verejooksude korral.

 

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Natrium Sulphuricum Nr.10 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga