Rakumineraal Räni Nr.11 200 tbl.

11.00

Kategooria: Product ID: 1198

Kirjeldus

Rakusool Silicea ehk räni on üks hästi tuntud rakusool kauakestnud  infektsioonide puhul ja eemaldab neid tuues need välja läbi kehapinna. On öeldud ka, et ta sõidab meist üle nagu ränirahn ja surub rakkudest välja kõik ülemäärase, mis on sinna kogunenud ja  jäänud toppama.

Silicea toimib verepuhastajana ja on kasulik mädapaisete, mandlipõletike ja teiste infektsioonide korral, mis soodustavad mäda teket.

Silicea toetab luustiku struktuuri ja sidekudet.  Aitab koos Nat phosiga neutraliseerida ja väljutada kusihappekristalle ja vähendab podagrast tekkinud jäikust sõrmedes ja varbaliigestes.

Ta soodustab kollageeni tekkimist.  Kui seda on puudu, võivad küüned, juuksed ja luud muutuda hapraks, nõrgaks. Nõrkus ja kehv vastupanuvõime võivad ilmneda keha teisteski osades, seega tuleks kaaluda selle soola tarbimist, kui neid probleeme pole õnnestunud kõrvaldada, ja kui haavad paranevad halvasti.

See on tähtis aine stressi puhul. Ettevaatust enesetapumõtetega inimeste juures!

Tähtis aine abistamaks meid radiatsiooni tagajärgedega toime tulla. Mobiilid, Tv, mikrouunid, arvutid jne soodustavad väikeste kortsukeste teket ümber silmade ja mujale.

Seda kasutatakse ka hajameelsuse ja nõrga mälu korral.  Üleliigne või liiga vähene higistamine normaliseerub samuti selle mineraalse soolaga. Jalgade  haisvaks higistamiseks sobiv aine.

Natuurilt: alandlikkus ja enesesobitamine. Sisemine pelgus ja alistatud olek. Isegi kui tal on õigus, ei avalda oma arvamust. Ei arvusta teisi, on tark ja meeldiv, peenetundeline, nutikas, diplomaatiline, kergesti mõjutatav, vastuvõtlik. Aristokraatlik, nõrk, habras külmetav ja ülitundlik helidele valgusele, robustsusele.

Seega soovitatakse: armkude, kuiv ja kortsuline nahk, vistrikud, plekid, koeranael (paised), odraiva, liigluu, mädapaised ja muud nahaprobleemid jooksva mädaga, mõranenud-haprad või murduvad küüned, rebenevad küünenahad,  küünte sissekasvamine, probleemid näärmetega, tahtmatult tõmblevad silmad või näolihased, kõrvad ja kuulmine, müratundlikkus, silmad ja nägemine, valgustundlikkus,  stress, halvad-tuhmid juuksed, ja reumaatiline valu, puusaluu vaegused, artroos, higistavad jalad, tselluliit.

HOIATUS: Silicea rakumineraali ei tohiks kasutada pikka aega need inimesed ja loomad, kellel on siirdatud organeid ja implantaate.

Ettevaatust kui on olnud kõhukelmepõletik. Alusta aeglaselt ja kui puhastusprotsessis ilmneb akne, kasuta Calc sulph.

 

 

 

Lisainfo

Kaal 0.02 kg
Mõõtmed 5 × 5 × 7 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rakumineraal Räni Nr.11 200 tbl.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga