Loomade homöopaatia
Loomadele toimib homöopaatia samadel põhimõtetel nagu inimestele. Kuna loomad ei suuda sõnadega oma sümptome väljendada, siis on nende puhul olulisimaks, et omanik oskaks oma looma jälgida ja kirjeldada. Homöopaat peab arvestama ka looma tõu iseärasustega. Kuna informatsiooni looma kohta on tavaliselt vähem, kui seda on inimese kohta, siis on üsna tavapärane toetada looma tema konstitutsionaalse ainega, kui loomal ei ole muid nähtavaid kannatusi. Kui haiguslikud sümptomid on olemas, siis tuleb lähtuda neist. Nagu ka inimeste puhul on oluline, kas loom on tundlik või vähem tundlik. See ei olene looma liigist ega kasvust (nt. hobune ongi tundlikum kui seda on nt koer). Sama liigi esindajate hulgas on samuti ülitundlikke ja vähemtundlikke isendeid.
Vanasõna, et “iga koer on oma peremehe nägu“ peab paika. Kui omanik on stressis, siis see võib väljenduda koeras agressiivsusena. Homöopaatia abil saab ravida looma terveks ka isegi siis, kui omanik on stressis. Raskematel juhtudel on loomulikult ka looma tervenemiseks esmavajalik see, et tema omanik terveneks.
Loomadel on samuti tunnete tasandil olevad probleemid nagu inimestel: ärevus, masendus, hirm jne. Homöopaatias ravitakse looma tervikuna, sealhulgas tema vaimu ja füüsist. Ravi järgselt on loom tasakaalus, elujõuline ja õnnelik.
Homöopaatia sobib noorloomadele ja ka vanemas eas loomadele, koduloomadele ja võistlevatele loomadele.
Homöopaatia on looduslik raviviis. Selle abil saab ravida kõiki haiguslikke sümptome ilma keemiliste kõrvalmõjudeta, pehmelt, tõhusalt ja kiiresti.
Kannatused, mille puhul loomadele homöopaatia sobib: parvovirus, leptospiroos, borrelioos, mürgitus, katk, marutaid, kutsikate hambumusprobleemid, nahalööbed, lestad, kirbud, sügelus, kennelköha, maokeere, ussid, naha kuivus, pragunenud haavandiline nahk,, munandiprobleemid, emakaprobleemid, rinnanäärmete probleemid, rasvkasvajad, kasvajad, steriilsus, tiinuse ja imetamise probleemid, sünnitusjärgne abi, maksa-, neeru-, pankrease-, sapiteede probleemid, neerupuudulikkus, Stress, ärrituvus, viha, depressioon, ärevus, hüperaktiivsus, ängistus, lahutusärevus, lein, foobiad, valu, domineerimine, ema tõrjub oma pojad, pseudorasedus, ahnus, aplus, looma väärkohtlemise tagajärel tekkinud probleemid, luumurrud jpm. traumad ja kannatused.
Looma omanik näeb tavaliselt varakult, et veterinaararsti poolt pakutav allasuruv ravimeetod ei mõju hästi tema loomale ja tuleb vastuvõtule. Loom, kes saab homöopaatiat varasest east püsib terve ja õnnelik ning pakub oma peremehele seltsi pikkadeks aastateks. Homöopaatia abil saab ravida ka neid loomi, kes kannatavad selliste haiguslike sümptomite all, mis on tunnistatud veterinaari poolt ravimatuteks.
Vaata ka minu facebooki lehte: https://www.facebook.com/tervisloodusest/?fref=ts
Broneeri aeg telefoni teel: 5015567
Ühendust saad võtta ka Facebook messengeris: Agne Kandima või e-maili teel: agne@biola.ee või täites alloleva kontaktivormi.