Minu Õietilgad 100ml

14.00

Kategooria: Product ID: 3602

Kirjeldus

Loo ise oma Bach`i õietilgad. Need on personaalsed õietilgad just sinu emotsionaalse tasakaalu toetuseks. Tee oma valik 38 erineva taime hulgast. Vali enda toetuseks välja 7 taime. Mina teen sinu valitud taimedega valmis sinu isikliku segu, mis sind igakülgselt toetab.

Annustamine: 3 spreisutsu iga tunni tagant. Mitte vähem, kui 6 korda päevas. Üleannustust ei teki ka siis, kui kogu toode korraga ära tarvitada. Toodet võib kasutada ka imikutel. Kui soovite abi õietilga valikul, siis saate tulla vastuvõtule. Aja broneerimiseks kirjutage biola@biola.ee

Agrimoni – muretsemine, ärevus, rahutus, vältimine. Ei kannata konflikti. Ei lasku kunagi konfliktsesse olukorda. Nad ei soovi teiste ootusi petta. Nad ei vaeva kunagi teisi oma probleemidega. See on suur sõltuvuste õietilk. Neil on mask ees. Nad soovivad kogu aeg teistel tuju tõsta. Välise naeratuse taga on palju allasurutud tundeid. Need võivad ootamatutes olukordades vallanduda, kui neid on kaua alla surutud. Vallandumine võib toimuda äkkvihastamise või agressioonina. Nad on tundlikud teiste inimeste mõjutustele. Neil on vajadus tunda end õnnelikuna. Tasakaalus olles aktsepteerib ennast on õnnelik ja rahulolus.

Aspen – hirm, ärevus ja muretsemine, millel pole pealtnäha põhjust. Kardab tundmatut. Kahtleb ja vajab kellegi kinnitust. Tasakaalus olles on optimistlik ja usaldav.

Beech – perfektsionist. Kritiseerija. Annab palju hinnanguid. Tihti võib pealmiste tunnete alla varjul olla kurbus. Ta ei talu teisi inimesi ja nende asju. Õietilgaga toimub liikumine arrogantsusest ja ärritunud olekust aktsepteerimisse, kaastundesse ja tajumisse, et ta on üks/sarnane kõikide teistega. Eesmärk on vastu võtmine ja tolereerimine.

Centaury – teisi teenindav, leebe loomuga, ülitundlik välistele mõjutustele, vaimne nõrkus, emotsionaalne nõrkus. Ta on alistuv ja üritab teistele meeldida. Ülemäärane järgimine ja oma vajadustega mittearvestamine. Täidab esmajärjekorras teiste vajadused. Ta jätab end tähelepanuta ja võib avastada end nõrkusest ja kurnatusest. Tasakaalus olles seab end esikohale ja on enesekindel.

Cerato – tal on raske usaldada oma otsuseid, vajab teiste nõuandeid ja kinnitusi. Ta laseb kergesti end ümber rääkida. Alaväärsustunne. Toetub teiste nõuannetele, imetleb teiste otsustavust, sõltuv heakskiidust. Tasakaalus olles usaldab oma intuitsiooni ja on enesekindel.

Cherry Plum – pikaaegne mentaalne pinge, lavahirm, ahastus, hirm kontrolli kaotamise ees, impulss teha midagi, mida ei tohi teha, vägivaldsus. Tasakaalus olles omab kontrolli oma elu üle.

Chestnut Bud – ei suuda võtta õppust, kordab ikka samu vigu, impulsiivne. Teda ei huvita asetleidev, meel oleks nagu kusagil mujal. Tal puudub empaatiavõime. Tasakaalus olles on suuteline vigadest õppima, saavutab empaatiavõime ja emotsionaalse harmoonia.

Chicory – klammerduv, manipuleeriv, pettunud, näägutav. Ta peab olema tähelepanu keskpunktis. Tasakaalus olles annab ta tingimusteta armastust ega oota midagi vastu. Tal on suurim süda ja tema võime armastada on palju suurem kui teistel. Siit lähtuvalt võib ta tunda, et ta ei saa armastust, keegi teine lihtsat ei suuda nii palju armastust anda, kui tema. See on südame ja armastuse õietilk.

Clematis – unelev, eemalolev, passiivne, üksildane, kurb. Ta ei suuda ideid teostada. Ta võib end äkki väga väsinuna tunda(kui selline sümptom on tihe).Unistamise juures võib olla ebareaalselt õnnelik. Tasakaalus olles on kontsentreeritud ja tunneb huvi ümbritseva suhtes ning hakkab nautima elu.

Crab Apple – sügav häbitunne. Väärkuvand enese kehast. Eneses pettunud ja vihane. Ebapuhtuse tunne. Tasakaalus olles enese aktsepteerimine ja armastamine ning häbist vabanemine. Tunne, et on puhastunud.

Elm – suured ootused eneselt, koormatud suure vastutusega, suur kohusetunne. Ebaadekvaatsuse tunne. Ärevus tulevaste kohustuste suhtes. Tasakaalus olles usk endasse ja suutlikkuse tunne.

Gentian – meeleheide ja heitunud olek, väikesed asjad võivad taendast välja viia. Pessimism, negatiivsed mõtted, alati kurb või depressioonis, kahtlev, ei suuda millessegi uskuda. Kalduvus alla anda. Tasakaalus olles suudab end kontrollida ja usub endasse.

Gorse – apaatne, lootusetuse tunne, meeleheide. Suur ebakindluse tunne. Ta ei tea, mis on tema eesmärk elus. Tasakaalus olles on lootusrikas ja ususb, et kõik õnnestub.

Heather – jutukas, vajab seltskonda, enesekeskne, mures enda pärast. Pidevalt räägib vaid endast. Tal on tähelepanu nõudev käitumismuster. Teeskleb haigust.  Tasakaalus olles suudab teisi kuulata ja on rahulik.

Holly – armukade, vihane, kade. Ülitundlik väikeste asjade suhtes. Tugevad emotsioonid. Agressiivne käitumine kahtlustega koos või kui teda ärritatakse. Kättemaksuhimuline. Tasakaalus olles liigub armastusse.

Honeysucle – elamine minevikus. Nostalgia. Koduigatsus. Ta ei suuda nd mineviku sündmustest lahti rebida. Elab täielikult minevikus. Tasakaalus olles juurdub olevikus ja hakkab nägema minevikku, kui kasulikku kogemist.

Hornbeam – frustreeritud, vihastav, ei suuda end käivitada, tugev kurnatus, väsimus. Väsib isegi sellest, kui mõtleb millegi tegema hakkamisele. Tal puudub huvi ning tal on igav. Tahab olla kogu aeg voodis. Soovib stimulaatorit, mis teda käivitaks. Tasakaalus olles saavutab tugevustunde, elujõu ja vitaalsuse.

Impatients – rahutu, sisemine agitatsioonitunne, frustreeritud, rahulolematu, kannatamatu, lühildase süütenööriga, kergesti plahvatav. Ei suuda tehtu eest andestada. Kiirustab, kui teeb midagi, peab justkui kiiresti asjad ära tegema, teeb järjest erinevaid tegevusi vahet pidamata. Enesekesksus. Tasakaalus olles on kannatlik ja andestav, hea huumorisoonega ja tuleb ümbritsevaga toime.

Larch – puuduv kindlustunne, hirm mittehakkamasaamise ees. Ta on kompetentne, kuid kardab eksida, ta on kindel, et eksib või teeb vea. Tal on limiteeritud tunne. Ta ei võta kinni uutest võimalustest, sest kardab ebaõnnestuda. Tasakaalus olles saavutab enesekindluse ja soovi õnnestuda.

Mimulus – pidev ´alt hirmul, uje ja närviline. Peidab oma ujedust. Kardab surma, õnnetusi, petmist, üksindust ja ebaõnne. Kardab nii enda, kuilähedaste pärast. Tasakaalus olles on julge ja isegi vapper ning teab, et ka teised saavad ise hakkama.

Mustard – tujukus, tusatuju. Tunne nagu mingi raskus rebiks teda maadligi. Paremaks läheb siis, kui päike välja tuleb. Armastab valgust. Kurb, kahetsev, nuuksuv, sissepoole elav. Ei osale justkui elamises. igavleb. Tal on mõttetuse tunne, justkui millelgi puuduks mõte. Üksindustunne ja  enesehaletsus. Tasakaalus olles on harmoonilises olekus ja selge.

Oak – kalduvus üle töötada, suur lojaalsus, hoiab end ohjes, keskendunud vaid ülesannete täitmisele. ta on sihikindel kohustuste täitja isegi kui tal pole selleks jaksu. Ta on lakkamatult pettunud ja tunneb puudustunnet vaatamata tehtud pingutusele. soovivad võidelda edasi suure tahtejõuga ja aina uueneva lootusega. Sisemine väsimus ja motivatsioonipuudus. Tasakaalus olles õnnestub kõik ilma pingutuseta.

Olive – täielik kurnatus, puudub eluenergia. Peale pikka haigust või kui on olnud pikalt teenistuses ning andnud endast palju energiat. Tasakaalus olles saavutab mentaalse, füüsilise ja emotsionaalse harmoonia.

Pine – süütunne. Enesesüüdistused ja karistamised. Tal on kõrged ideaalid ning ta ei suuda neid täita ja süüdistab end seepärast. Ta ei suuda enesele andestada. võtab enda kanda ka teiste ebaõnnestumised ning süüdistab end nendeski. Viha, frustratsioon. Sügav sisemine ebaõnnestumise tunne ning väärtusetuse tunne. Liigne kohusetundlikkus. Tasakaalus olles saavutab enesekindluse.

Red Chestnut – muretseb teiste pärast, ülihoolitsev. Ta on hoolitsev läbi hirmu. Siin on nii ratsionaalne kui ka ebaratsionaalne hirm. Tasakaalus olles usaldab eluvoolu ja lihtsalt hoolib.

Rock Rose – paanikatunne, õudustunne, tugev hirmutunne. Ta võib olla kogenud miskit halba, teda on võib olla ähvardataud või on talle haiget tehtud. Tasakaalus olles saavutab rahutunde.

Rock Water – jäik, ennast eitav. Ta surub enda soovid ja tahte alla. Hoolib vaid teiste heaolust. Eneseohverdus. Sisemine konflikt. Tugev enesekontroll. Tugev kaotusetunne. Siin on liikumine seisundist kus inimene paneb enesele kõrgeid eesmärke, seisundisse, kus inimene hakkab nägema selgelt, kuidas ta on enesele sobimatuid eesmärke seadnud.  Tasakaalus olles saavutab paindliku hoiaku.

Scleranthus – ebakindlus, otsustusvõimetus. Tal on meeleolu kõikumised. Ta ei tea, misda ta tahab. Ei suuda jõuda rahuldava otsuseni. Pidev sisemine võitlus iseenesega. Detailidesse takerdumine. Tasakaalus olles saavutab kindlameelsuse.

Star of Bethlehem – lein ja s`okk, kurbus, südamevalu, sügav valu ja lootusetusetunne. Hirm, häbi, frustratsioon ja süütunne. Peidetud sisemine agoonia. Ta ei leia enese elul mõtet. Peidab teiste eest oma tundeid. Tasakaalus olles liigub harmooniasse.

Sweet Chestnut – tugev mentaalne äng, lootusetusetunne, tugev kurbus, üksindustunne ja meeleheide, apaatia. Siin on ka religioosne usukaotuse tunne. Enesetapumõtted. Tasakaalus olles suudab sellest tundest liikuda vabadusse isegi kui põhjus on ikka veel alles, saavutab rahutunde ja suudab näha selgelt oma eesmärke.

Vervain – fanatism, perfektsionism, äkki tekkiv motivatsioonipuhang. Tal on tohutud ideede tulvad. Ekstreemne vastikustunne. Suur stress. Tasakaalus olles on vaikne ja rahumeelne, avatud oleku ja meelega.

Vine – domineerimisvajadus. Ta ei austa teiste inimeste vajadusi ja soove. Manipuleerib, skeemitab ja trikitab, kasutab teisi ära. Väga eesmärgile orjenteeritud. Halastamatu ja vägivaldne, üleolev, ennast ülistav, enesehaletsus, mässumeelsus ja kangekaelsus. tasakaalus olles on kaastundlik, õiglane ja armastav, heade juhtimisoskustega.

Walnut – ta on kusagile kinni jäänud, ülitundlik. Ei soovi muutuseid. Emotsionaalne tasakaalutus välistest teguritest. Tasakaalus olles tunneb end kaitstuna välismõjutuste eest.

Water Violet – uhke, eemalolev, privaatne, enesekeskne ja antisotsiaalne, eksentriline, tunneb end teistest ülimana. Reserveeritud austus. Soovib tähelepanu teistelt ja isegi jumaldamist. Sisemine suur ebakindlus. Peale suurt solvamist või häbistamist. Tasakaalus olles soojad sõbralikud suhted koos tarkuse ja väärikusega, rahulik ja osavõtlik.

White Chestnut – ärevus ja meeleheide, ühesugused mõttemustrid, soovimatud mõtted. Ei soovi tegeleda siin ja praegu olevaga, uitab mõtetega eemal. Kinnisideed. Enesepettus ja krooniline sisekaemus. Vastab teistele automaatselt. Tasakaalus olles on rahulik ja selge ning põhimõttekindel.

Wild Oat – ebakindlus elutee suhtes. Motivatsioonipuudus. Ei suuda kontsentreeruda. Igavlev ja rahulolematu. Hajameelne. Tasakaalus olles on positiivsed ambitsioonid ja selge pilt eesmärkidest.

Wild Rose – passiivsus, viha, pettumus, puudub võime rõõmu tunda, unistuste puudumine. Tasakaalus olles tekib huvi elu suhtes ja ta on vams võtma ka vastutuse oma elu eest.

Willow – lootusetus, depressioon, eitus, enesehaletsus, kibestumine. Tal on raske end aktsepteerida sellisena nagu ta on. Ta ei naerata peaaegu kunagi. Talle ei meeldi miski. Tasakaalus olles suudab ta minevikule andestada, elu uuesti nautida ja oma saatust kontrollida.

 

 

 

 

 

 

Lisainfo

Mõõtmed 4 × 4 × 15 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Minu Õietilgad 100ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga